Perlový dárek k maturitě

Maturita patří k významným životním milníkům a je právem označovaná za zkoušku z dospělosti. Složením maturitní zkoušky vyvrcholí měsíce úporné dřiny a maturitní den se proto každému nadosmrti vryje do paměti. Stejně nezapomenutelný, jako je maturitní den, by měl být i dárek za maturitu.

Přivítejte svoji dceru, vnučku nebo přítelkyni mezi dospělými elegantním dárkem z pravých sladkovodních perel a vyřešte svoje starosti s dárkem za maturitu nebo promoci. Šperk z pravých perel bude vaší maturantce navždy připomínat okamžik, kdy symbolicky vstoupila mezi dospělé.

Perlový šperk je důstojným výrazem uznání za dlouhodobou práci a milou odměnou za zvládnutí stresujících zkoušek.

Šperk z perel je hodnotným a oceňovaným dárkem pro každou ženu a vlastně ani nezáleží na tom, jestli jde o dárek za maturitu, promoci, svatební dar, vánoční dárek pod stromeček nebo dárek k narozeninám. Rozbalení dárku, který ukrývá perlový šperk, vždy rozzáří oči a vykouzlí úsměv obdarované ženě.

Pravé perly mají trvalou hodnotou a stejně jako zlato a diamanty neztrácejí svoji cenu. Ba naopak, cena perel průběžně roste. Koupě perlového šperku může tedy kromě darovací funkce sloužit i jako drobná investice.

Kultivované sladkovodní perly jsou cenově přijatelnou alternativou k drahým mořským perlám. Perly použité na perlách mohou být bílé, růžové, krémové nebo tmavé. I přes zažitou představu o vysoké ceně pravých perel se dají perlové soupravy z pravých říčních perel zakoupit za dostupné ceny. 

Perlový šperk je originálním dárkem, který podarované slečně vydrží až do důchodu. Dárek za maturitu má být dárkem na celý život, a to perlový šperk splňuje beze zbytku. Perly poslouží jako krásná vzpomínka na nejkrásnější období života maturantky a budou mít vždy čestné místo v její šperkovnici.

Doprava zdarma od 1500 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.