Ideální dárek ke Dni matek?

Svátek matek je skvělá možnost ukázat vděk za veškerou péči a starosti, které s námi maminky měly. Prvním krokem k úspěchu je na Den matek nezapomenout, což nemusí být vždycky snadné. Datum má totiž tenhle populární svátek pohyblivé – slavíme ho druhou květnovou neděli. Začátkem května tedy začněte přemýšlet, čím tentokrát maminku potěšíte.

Unikátní a elegantní dárek, jako vaše maminka

Perla nemusí být jen luxus, ale i drobná pozornost

Letos buďte originální. Zapomeňte na bonboniéry a květiny, tím maminku možná potěšíte, ale určitě nepřekvapíte. Jenže co vybrat jiného? Přece elegantní klasiku, která vydrží navěky. Ve šperkovnici každé ženy by měla mít své místo alespoň jedna perla. Darujete tak jedinečný drahokam, který pochází ze živého organismu, a proto je každý kus přírodou stvořený unikát. Nemusíte ani sahat hluboko do kapsy, pravou perlu si můžete pořídit už za pár stokorun. Navíc darované perly jsou kromě jiného rovněž symbolem úcty, a každá máma si úctu zaslouží.

Jakou barvu vybrat?

Díky různému prostředí, ve kterém perlorodka žije si můžete vybírat z různých barev. A každá barva má svůj význam. V případně dámy, která má v oblibě klasiku a tradici, je nejvhodnější volbou perla bílá. Ta kromě svatby také symbolizuje štěstí a spokojenost. Šedé perly naopak vyberte mamince, která sleduje trendy a zároveň chce vypadat stále elegantně. Černé perly jsou naopak vhodné pro ambiciózní maminky, značí totiž cestu za sebepoznáním a úspěch. Velmi žádanými perlami jsou ty s růžovým zabarvením, které charakterizují lásku a ochranu. Pokud stále váháte touto barvou nic nemůžete zkazit. Také originální fialové perly se těší stále větší oblibě. Symbolizují sjednocení dvou opačných pólů. Ať už vyberete jakoukoli barvu, jedním si můžete být vždy jisti. Každá perla vykouzlí vaší mamince úsměv na tváři, který si pamatujete z dětství.

Doprava zdarma od 2000 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.