Perfektní dárek pro dámy narozené v červnu

Vybrat ten správný dárek pro svou slečnu, mámu nebo sestru je mnohdy nadlidský úkol. Šperkem sice nic nezkazíte, ale pokud chcete opravdu potěšit, musíte se pořádně zamyslet nad tím nejvhodnějším typem. A to už vyžaduje větší úsilí a originální nápad.

Drahokam narození jako ideální dárek

Drahokamy narození (anglicky birthstone) jsou drahokamy specifické pro jednotlivé měsíce, ve kterém jste se narodili. Nošení kamenů podle měsíce narození vám dodává pozitivní energii a přináší štěstí. Význam každého drahokamu se však liší podle svého druhu, proto je důležité se vždy zaměřit na jeden konkrétní měsíc. Nejvhodnějším drahokamem pro měsíc červen jsou perly.

Perly pro každou červnovou dámu

Perly symbolizují loajalitu, čistotu a vyrovnanost. Také to jsou jediné drahokamy, které vznikají uvnitř živého organismu. Díky tomu si můžete být jisti, že jakákoliv perla, kterou zakoupíte, je jediný originál na světě. Perla také pozitivně působí na znamení narozené kolem června. Zklidňuje rozbouřené emoce a přispívá rodinnému štěstí ženám ve znamení Raka. Pro Blížence vyjadřují indikátor špatných vlastností, které má každý z nás. Právě uvědomění a přijmutí těchto vlastností značí sílu blíženců. To podporují především perly v černé variantě.

Perla tisíckrát jinak

Vyberte si z různých barevných provedení podle preferencí dámy. Barva nevzniká umělým dobarvováním, ale prostředím, ve kterém perlorodka žije. Navíc nedbalá elegance perel podtrhne krásu ženy v jakémkoliv věku. Slečny ocení perlové náušnice s narůžovělým nádechem, zralé ženy naopak uchvátí bílý perlový náhrdelník. Dokonce mohou okouzlit malé holčičky, pro které se vybírají menší perličky. Navíc posilují vztahy a drží děti v bezpečí, proto jsou perly ideální volbou. Pro významnější jubilea se hodí spíše perlové soupravy, které poté i usnadní rozmýšlení při kompletování šperků na večer.

Perly jsou tedy tou správnou volbou, pokud chcete vyvolenou potěšit a zároveň předat osobní dárek s jistou symbolikou. Můžete vybírat mezi nejcennějšími perlami z jižních moří, kde se cena vyšplhá na několik desítek tisíc korun. Nicméně pro pravou perlu nemusíte sahat hluboko do kapsy, seženete ji už za pár set korun.

Doprava zdarma od 1500 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.