Perlový dárek pro ženu? Jak jej správně vybrat

Vybíráte dárky pro ženy? Šperky nikdy neurazí. Vždy překvapí, oslní, rozzáří a koneckonců i dokonale zvýrazní ženskost. Perlové šperky jsou symbolem upřímné lásky, důvěry a vděku. Jistojistě dokáží zastoupit ty nejhlubší city a často nenalezená slova. Ptáte se, jak správně vybrat perlový šperk pro ženu?

Dárky z perel rozdávají ženám radost

Pro svoji eleganci a přirozenost jsou jako dárek pro ženy nejideálnější volbou šperky z pravých perel. Perly nejsou výrobkem strojů, ale plodem přírody, perlorodek (i když jedna legenda praví, že perly vznikají ze slz antických bohů), což napovídá tomu, že šperky z perel jsou naprosto výjimečnou záležitostí. A určitě by žádné ženě neměly ve šperkovnici chybět. Perly jsou vhodným dárkem pro ženy k vánocům, narozeninám, ke svatbě, k výročím, zkrátka perlový šperk můžete obdarovat kdykoli. Koupili jste-li už jeden šperk, můžete příště dokoupit další a postupně tak ženu obdarovat celým perlovým setem.

Rozmanitost perlových šperků

Nabídka šperků z perel je rozmanitá co do barevnosti perel, tak i designu šperků a příležitostí k nošení. Z perel se běžně vyrábějí perlové náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, přívěsky. Jednotlivě, v párech či celých setech. Perly v sobě nesou urozenost, šarmantnost a dokonalou jednoduchost. Každá perla je svým tvarem i barevností originálem, tedy i každý šperk vyrobený z perel je jedinečným. Nakonec to dokazuje i jejich kvalitní a pečlivé ruční zpracování, o které se starají věhlasní indonéští šperkaři. například jak se rodí perlový náhrdelník se dočtete zde.

Barevnost a velikost perel, jaký dárek pro ženu vybrat?

Barevnost perlových šperků volte pocitově. Vždy totiž záleží na tom, jaké oblečení vaše partnerka nosí, jak vypadá a k jakým příležitostem jste se rozhodli šperk darovat. Pokud ovšem opravdu potřebujete menší nápovědu... Ženám s tmavší barvou oči, vlasů i pleti sluší světlejší a jasnější odstíny perel (bílé perly, růžové perly, šedé perly či světle modré perly). Takové perly ženám úžasně rozzáří tvář, dekolt i ruce. A naopak. Ženám světlejší pleti a vlasů sluší tmavší barvy perel (tmavě modré, hnědé perly, černé i fialové perly). Takovéto perly se postarají o dokonalé zvýraznění rysů a celkového vzhledu. Není to samozřejmě žádné pravidlo, i blondýnce sluší bílé perly a tmavovlásce tmavé, vybírejte podle toho, co má žena ráda. 

Stejně tak můžeme doporučit koupit pro ženy štíhlých postav, spíše menší perly (max. střední velikosti). Víme, že se muži snaží v tom nejlepším smyslu slova ohromit svou milou, tím nejhodnotnějším dárkem, ale drobná žena se nemusí cítit se sadou šperků z velkých perlel příliš komfortně. Nevíte-li si rady s výběrem, neostýchejte se zavolat nebo napsat, rádi Vám s výběrem pomůžeme a doporučíme to nejlepší.

A co když se přesto s dárkem netrefíte? Pokud nakoupíte u slušného obchodníka, neměl by Vám dělat problémy s výměnou nevhodně zakoupeného dárku, v našem e-shopu je to samozřejmost).

Dárky pro ženy – Perly štěstí

Ať budete při výběru šperku z perel jakkoli odvážní, věřte, že každou ženu takovým dárkem jedině ohromíte. Perly jsou naší součástí již po staletí a díky možnostem zpracování je šperk z říčních perel velmi moderním, elegantním a něžným ženským elementem. S vhodným oblečením utvoří dokonalou souhru. A podtrhne šarm a osobitost obdarované ženy.

Miluje Vaše žena jednoduchost a krásu? Gratulujeme, právě jste pro ni našli ideální dárek.

Kupte jí perlový dárek online teď.

Doprava zdarma od 2000 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.