Perly jsou vhodné pro Blížence

Blíženci patří mezi velice komunikativní bytosti. Jsou charakterističtí svou výřečností a často je uvidíte obklopené lidmi. Nemají rádi stereotypy a nejraději by zažívali každý den úplně něco nového. Ženu ve znamení blížence pravděpodobně nenajdete zavalenou domácími pracemi, jsou zpravidla velmi emancipované a společenské. Jejich družnost a otevřenost jim zaručuje spoustu přátel.

Díky těmto charakteristikám jsou Blíženci častěji účastníky různých večerních akcí, plesů nebo obyčejných posezení.

Jak podtrhnout osobnost Blížence?

Právě díky aktivní povaze Blíženců je důležité, aby především ženy-Blíženci věděly, co jim sluší a čím podtrhnou svou osobnost. Pokud si to žena uvědomí, stane se hvězdou večírků. Mezi hlavní drahokamy Blíženců patří citrín nebo jantar. Jejich vzhled však není tolik uzpůsoben pro nošení. Není tedy divu, že Blížencům nejvíce sluší perly. Perly jsou jako šperk vhodné jak pro denní nošení, tak i jako luxusní šperk pro slavnostní příležitosti.

Co dodává perlám jejich kouzlo?

Perly jsou výtvorem přírody, což jim dodává výjimečnost. Navíc si perly můžete vybrat v různých barevných odstínech. Barvu perlám nedává umělé dobarvování, ale prostředí, ve kterém perlorodka žije. Perly pro Blížence vyjadřují indikátor špatných vlastností, které máme. Právě uvědomění si a přijmutí těchto vlastností značí sílu Blíženců. Díky tomu perly chrání před negativní energií. Proto je možné si vybrat i mezi tmavými odstíny. Například černé perly temnou energii symbolizují.

Perla odráží osobnost

Jemná elegance perly podtrhne krásu ženy v jakémkoliv věku. Slečny ocení perlové náušnice s narůžovělým nádechem, zralé ženy naopak uchvátí perlový náhrdelník. Dokonce mohou okouzlit i malé holčičky, pro které se vybírají menší perličky. Pro významnější jubilea se hodí spíše perlové soupravy, které zároveň usnadní ladění šperků na večer. Ženy ve znamení blíženců si jdou za svým, jsou nezkrotné a rády si rozšiřují obzory. Zpravidla jsou i velmi kreativní a odlišují se od ostatních. Pro tento typ žen můžete sáhnout i po avantgardnějších perlách netradičních barev, třeba fialové nebo modré. Ať už chcete obdarovat jakéhokoliv blížence, správná perla na vás čeká v naší kolekci.

Doprava zdarma od 1500 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.