Perly jako dárek pro ženu k výročí

Téměř každý šťastně zadaný muž se každoročně potýká s kardinální otázkou. Jaký dárek koupit partnerce k výročí seznámení nebo svatby?

Stejný problém řeší muži i při narozeninách partnerky nebo před Vánocemi. Studnice nápadů na hodnotný a přitom cenově přijatelný dárek, který by ženu potěšil, po čase vyschne a muž jen marně přemítá, jakým dárkem by ženě svého srdce vyjádřil náklonost. Pokud právě vy patříte mezi takové muže, máme pro vás tip na hezký dárek k výročí, k narozeninám i k Vánocům. Kupte vaší ženě šperk z pravých perel. 

V našem sortimentu najdete krásné perlové náhrdelníky, perlové náramky, perlové náušnice, prsteny s perlou, přívěsky s perlou i sladěné perlové soupravy. Perly, ze kterých jsou vyrobené šperky od Buka Jewelry, pochází z vyšlechtěného chovu perlorodek. Perly použité na špercích prochází přísným výběrem, kterým projdou jen lesklé a tvarově symetrické říční perly. Jednotlivé perly se od sebe mírně odlišují mírnou povrchovou nedokonalostí, která je jedním ze znaků pravosti perel. Do perlových náhrdelníků a náramků jsou vybírány perly shodné velikosti. Zapínání a spojovací prvky šperků jsou ze stříbra nebo ze zlata. Šperky z říčních perel jsou cenově dostupnou alternativou k dražším mořským perlám. Ke šperku dostanete certifikát pravosti Buka Jewelry a v případě vašeho zájmu expertní certifikát České gemologické laboratoře - za poplatek.

Ne nadarmo se 30. výročí svatby označuje jako perlová svatba. Perlový šperk je elegantní a důstojný dárek pro ženu i v takovém okamžiku, jakým je oslava třiceti let strávených po boku milovaného muže. Vyřešte starosti s dárkem k výročí nákupem krásného a hodnotného šperku. Ceny drobnějších perlových šperků začínají na pětistovce korun, náhrdelník z pravých perel pořídíte od dvou tisíc korun. Nejlevnější perlové soupravy stojí několik tisíc. Za rozumnou cenu získáte působivý dárek, který vaší ženu zaručeně potěší. 

Doprava zdarma od 1500 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.