Elegantní plesový outfit s perlovými šperky

Když se řekne ples, mnozí si nejspíš představí večer plný hudby, tance, zábavy a kouzelné atmosféry. Ptáte se jaký šperk na ples?

Třeba jako bývá v pohádkách. Pro většinu žen je však ples z velké části i přehlídkou krásných šatů, úchvatných bot na vysokých podpatcích, elegantních účesů a skvostných šperků, bez kterých si lze dokonalost dámské róby jen stěží představit. A jaké šperky se ke společenským událostem s jistotou hodí, aniž byste sama sebe vystavovala zbytečnému faux pas? 

Společenské šaty „neurazíte“, když sebe ozdobíte šperky s pravou perlou. Perlové šperky jsou nejen finančně dostupné, ale také trvale krásné, velmi elegantní i přizpůsobivé. Oblíbíte si je, protože vás nikdy neomrzí ani nezklamou. I když jsou šperky z perel univerzální, v žádném případě nepůsobí obyčejně či nijak nezajímavě. To ostatně dokazují dlouhé šňůry perel, které si v dřívějších dobách dámy s oblibou omotávaly kolem svých šíjí a zároveň jimi dávaly najevo své společenské postavení. Kromě elegantního půvabu perlových šperků je ocenitelná i jejich přizpůsobivost, za kterou stojí perleť. Ta totiž dokáže zrcadlit barevnost vámi zvolených šatů. 

Pokud se k šatům rozhodnete pro dlouhé rukavice, prsten s perlou nechte uložen ve své šperkovnici, stejně tak si neberte hodinky, které se na ples podle pravidel etikety nenosí. Perlový náramek nasaďte přes rukavice a dekolt ozdobte perlovým náhrdelníkem nebo řetízkem s perlovým přívěskem. Zapomenout byste neměly také na perlové náušnice, které jsou u společenských šatů nezbytnou decentností. A kde vhodné šperky pro plesovou sezónu hledat? 

Rozmanitou nabídku perlových šperků nabízí náš internetový obchod se šperky s pravou perlou Buka Jewelry, kde můžete najít kromě jednotlivých perlových kousků i celé sety. Ke každému zakoupenému šperku navíc obdržíte certifikát pravosti a kartičku s užitečnými informacemi, jak o perlový šperk pečovat.

Věřte, že perlové šperky s prvním vyzkoušením začnete ihned upřednostňovat a stanou se vaší každodenní a neoddělitelnou součástí.

Doprava zdarma od 1500 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.