Podmanivost perel vítězí mezi módními doplňky

Málokterý šperk dokáže udělat tak úžasnou parádu jako ten z perel. Perlové šperky nabývají na své důležitosti, ve šperkovnicích se postupně prodírají do popředí a u leckteré ženy zastupují roli impozantního módního doplňku k elegantní i ležérní garderobě. Perly můžete kombinovat téměř s jakýmkoli stylem oblečení. Své o tom věděla i vizionářka módního světa Coco Chanel, pro kterou byly dlouhé šňůry perel nepostradatelným doplňkem.

Perlové náhrdelníky? Do práce i na večírek

Charakterem perel je jednoduchost a oslnivost. K nošení můžete zvolit nejen perlové náušnice, prsteny a náramky, ale i perlové náhrdelníky. Setkat se můžeme s náhrdelníkem jednořadovým, víceřadovým, šňůrovým, krátkým a krk obepínajícím, ale i delším, spadajícím až k pasu. Všechny zmiňované však spolehlivě i elegantně doplní večerní šaty, halenky i společenské kostýmky, jež ženy nosí i do práce. Perly na krk jsou zkrátka stále in.

Díky barevně jemným odleskům perel není třeba na zvolené barvě oblečení příliš lpět. Sama perleť totiž dokáže zrcadlit jeho barevnost, přizpůsobí se. Stojíte-li však před nákupem prvního náhrdelníku z perel, pak zvolte ověřenou klasiku, kterou zkombinujete s jakoukoli barvou šatů. Univerzálním je perlový náhrdelník v bílém provedení či v jemně růžovém nádechu. Těm odvážnějším můžeme doporučit perly v černé, hnědé, tmavě modré nebo fialové barvě.

"Jednoduchost je klíčem k dokonalé eleganci"

Coco Chanel

Perly nejsou výsadou pouze pro večerní a společenské modely. S klidem je můžete nosit i k jakémukoli běžnému oblečení. Pokud si netroufáte svůj krk ozdobit perlovým náhrdelníkem během všedního dne, pak jako módní doplněk zvolte lehčí variantu, kterou může být prsten s perlou, perlový náramek či jemné perlové náušnice. I pro vyznavačky ležérní elegance jsou perlové šperky zcela na místě. Pokud mezi ně patříte, nebojte se svůj osobitý styl ozvláštnit třeba právě klasickým prstenem s perlou či jemnými perlovými náušnicemi.

Kalhoty, džíny, sukně, svetry, košile, trička nebo topy? K nošení perel přistupujte s odvahou jako celebrity z celého světa. Neostýchejte se perly nosit do jakékoli společnosti. Perly totiž jednoduchou a podmanivou elegancí vždy podtrhnou vaši osobitost a ženskost.

Perly pro každou ženu v každém věku

Žádná pravidla pro nošení šperků z perel nejsou dána. Jedno nepsané vám však nabídneme – mladším dívkám a dámám menší postavy sluší více perly menších rozměrů, protože ty velké na nich působí až příliš těžkopádně. A naopak. Velké perly dokonalé zvýrazní ženy vyzrálého věku a vysoké postavy.

Doprava zdarma od 1500 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.