Náušnice – módní doplněk nejen pro ženy

Důmyslně nalíčená tvář, fantastický účes a nezbytně kouzelné náušnice, které vás rozzáří. Která z žen dnešní doby nechce vypadat oslnivě a stylově? Právě náušnice zdokonalí a doladí celkový vzhled a podtrhnou vaši osobitost.

Náušnice – symbol moci a bohatství

Již v dávných dobách byly šperky součástí zdobení těl žen a mužů. Nejrůznější druhy ozdob – náramky, náhrdelníky, spony a náušnice – sloužily jejich nositeli nejen ke zkrášlení, ale plnily též funkci ochrannou či léčivou. Chránily proti zlu, měly magickou moc a staly se též neodmyslitelnou součástí různých kmenových či náboženských rituálů. Šperky byly i symbolem, který vyjadřoval stupeň moci a bohatství, ale také sounáležitost s určitou náboženskou skupinou.

Náušnice již s prvními krůčky…

Ozdobou každé ženy jsou náušnice. Jejich nošení však v současné době není pouze doménou ženského pohlaví. Tímto doplňkem se pyšní spousta mužů. Připomeňme si, že i první krůčky našich dcer jsou spojeny s propichováním ušních lalůčků a v mnoha rodinách s předáním rodinného šperku další generaci. Volba typu náušnic, u žen i mužů, vyplývá z výjimečnosti každého z nás.

Něžná jemnost, nebo výrazná extravagance?

Velmi jemně a žensky působí náušnice z perel. Každá perla, kterou příroda vykouzlí, je naprosto jedinečná. Mořské přírodní i kultivované perly, stejně jako ty říční, mohou mít zvláštní nepravidelný tvar. Proto jsou perlové náušnice, ručně zhotovené špičkovými šperkaři, vždy úchvatným originálním šperkem.

K velké večerní toaletě, ale i k džínám…

Perly jsou hitem, jsou nesmrtelné. Zdobí čelenky, kabelky, límečky. Zajímavě pošité jsou jimi topy, halenky, šaty i sukně. Vhodná volba perlových náušnic mimořádně zvýrazní večerní toaletu a umocní slavnostní pocit při oficiálních příležitostech. Náušnice z perel, pravých či umělých, však mohou být doplňkem, kterým se žena zkrášlí i během dne. Jemně modelované perlové náušnice vypadají skvěle k džínám a tričku a vyzařují čistotu a něhu. Extravagantní, opravdu výrazné náušnice plné barev a větších rozměrů dodají šmrnc a lesk a zdůrazní sebevědomí ženy, která se nebojí vyčnívat z davu.

Aby vynikla dechberoucí krása perlových náušnic, a taktéž krása ženy, je nutností nosit tento šperk v souladu s oblečením. Na trhu, v kamenných obchodech či e-shopech, najdeme nepřeberné množství náušnic klasicky zpracovaných, které doladí oblečení s nebývalým půvabem. O vytříbeném vkusu a kreativitě ženy vypovídají stylové kousky v různých barvách a nápaditém provedení, které vytváří její osobní image.

Perly – slzy štěstí

Perlové náušnice jsou doplňkem, který nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženě. I když jsou u nás perly opředeny pověrami, že nosí slzy a smutek, v jiných kulturách jsou to slzy štěstí, moci a bohatství. Jisté však je, že nenajdeme šperk, který s takovou noblesou a elegancí vyzdvihne váš model tak jako pravá perla.

Doprava zdarma od 1500 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.