Vyšperkujte se trendovými šperky s perlami

Stříbrné šperky jsou stálicí mezi módními doplňky a doufejme, že v budoucnosti přední příčky módního žebříčku ani neopustí. V letošním roce však mnohé šperky dostaly jinou tvář. Hlavním motivem a trendem letošního jara a léta se staly květy, jejichž křivky propůjčí módní návrháři i stříbrným šperkům. Butiky s květinově vzorovaným oblečením tak nově ozvláštní i módní květinové doplňky.

Jaro a léto patří stříbrným šperkům

Zimní období ženám k nošení šperků příliš šancí nedává. Venkovní chlad a vlhkost se střídá obvykle s vyhřátými místnostmi, a takovéto změny prostředí šperky doslova odmítají. Proto je lepší šperky přes zimu uložit do šperkovnice a zdobit se jimi jen v případě, že to příležitost skutečně vyžaduje.

Ovšem. Jaro a léto je stříbrným šperkům naopak doslova předurčeno. A uznejte, že takovéto skvostné příležitosti se nedá ani pouhopouhým pomyšlením vyhnout. Stříbrné šperky jsou levnější a daleko dostupnější variantou. Nejen klenotnictví, ale i ověřené internetové obchody nabízejí nepřeberné množství designů stříbrných šperků. Avšak, chcete-li být letos, jak se říká, opravdu IN a ozvláštnit nejen svůj basic outfit, pak vybírejte nejlépe z řad šperků s perlou. A ve tvaru květů. 

Šperky, které vás s jistotou rozzáří

Perly jsou evergreenem. Proto je spojení stříbrného šperku s perlou dokonalou kombinací. Stříbrné perlové šperky se hodí k jakémukoli stylu, tedy vyjímaje toho sportovního. Jednoduše je zkombinujete s ležérním (volnější střihy, pleteniny, lehké tkaniny), elegantním i společenským oblečením. A s jistotou i obdivem, díky perlovým stříbrným šperkům, zaujmete nejedno mužské oko.  

I když byly květinové vzory po řadu let výsadou jen letních šatů, sukní a topů, s nástupem letošního jara a léta je tomu jinak. Motiv květů je v řadách stříbrných šperků novým úsvitem. Stříbrné šperky ve tvaru květu, v jehož kalichu je zasazená perla, pořídíte opravdu v krásných designech. A ani barevnost perel vás při výběru nebude nijak limitovat. V nabídce jsou běžně k dostání perly v růžové, bílé, černé, hnědé, fialové i šedé barvě. Je-li tedy součástí vaší garderoby oblečení v květinových vzorech, neváhejte jej doplnit stříbrnými šperky ve tvarů květů. V tomto případě totiž platí, že čím více květů, tím lépe.

Stříbrnými šperky s říční perlou a ve tvaru květu svůj vzhled okázale povýšíte. Stříbrné šperky s perlami charakterizují jednoduchost a dokonalou eleganci, a proto by takové ozdoby určitě neměly ve vaší šperkovnici chybět.

Doprava zdarma od 1500 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.