K perlové svatbě (30 let) darujte perlový šperk

Každé výročí svatby si zaslouží pozornost v podobě milého dárku a přípitku. Pokud ale patříte mezi ty, jejich manželství právě odbíjí 30 společný rok, znamená to, že vás čeká perlová svatba.

Oslavy perlové svatby můžete plánovat v bujarém i střídmém stylu. Vždy samozřejmě záleží jen a jen na vás, vaší nátuře i okolnostech. Důležité ale je, aby vaše láska i nadále zrála jako víno a žena byla k perlové svatbě obdarována skutečnou elegancí. Krásným, vhodným, originálním a přirozeným zástupcem elegance je bezpochyby perlový náhrdelník. Šňůra plná pravých perel zdůrazní osobitost a krásu. A pro takto významné výročí je především dárkem na pravém místě. 

Při výběru perlového náhrdelníku nebo celé perlové soupravy nešetřete. Svou ženu znáte minimálně 30 let, proto určitě nebudete potřebovat nápovědu, jakou barvu má ráda. A zda preferuje výrazné či jemné šperky. Perlové náhrdelníky jsou běžně k dostání jak s malými, středně velkými i velkými perlami, tak v barvě bílé, světle růžové, krémové či černé. 

Při nákupu náhrdelníku se také ujistěte v pravosti použitých perel. Za pravé perly se kromě nekultivovaných považují samozřejmě i ty, které jsou kultivované, tedy z říčních a mořských perlorodek. Každý správný obchodník s perlami vám spolu s náhrdelníkem doručí i záruku kvality a pravosti v podobě nefalšovaného certifikátu. Takový dostanete s každým nákupem perlových šperků v našem perlovém e-shopu.

Doprava zdarma od 2000 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.