Vyhlížíte léto? Vyhlídněte si i perlové šperky

Konečně. Zima je ta tam a jaro se už krůček po krůčku tlačí na její místo. A to je blízko i k tomu, abychom mohli nazout sandály a obléct se do barvami hrajících šatů. Také se nám konečně naskytne pohled na krásně rozkvétající přírodu a obchody naplněné jarními a letními kolekcemi. Těšíte se? Jistě, kdo ne. Při oné záplavě omračujících novinek však nezapomeňte ještě na jednu věc – osvěžení šperkovnice.

Říká se, že šperky z perel vládnou ženskému šperkařskému světu. Ano, perly jsou nadčasové. A proto je určitě mějte ve svém hledáčku. Je pravdou, že během zimy využijete perly nejvíce jako ozdobu plesové garderóby či při příležitosti jiných slavnostních událostí. Jaro a léto jsou ale obdobími, které vám dávají příležitost zdobit se perlovými skvosty každý běžný den. Bez ostychu se jimi můžete krášlit když jdete do práce, na obchodní schůzku, oběd s přáteli, nákupy či procházku po městě. Úžasně vypadají vždy. Ale nejvíc v obdobích, když perly můžete ukázat v plné kráse; tedy nikoli když je zrovna musíte schovávat pod kabátem, svetrem nebo huňatou šálou a čepicí.      

Perly a móda

Milujete ležérní styl? Sako, košili a k tomu džíny? Nebo snad dobře padnoucí kalhotový kostým či business casual styl? Ať tak či onak, v každém případě vedle nešlápnete, když doplníte vybraný outfit perlovými šperky. Krásné kombinace jsou třeba bílá košile a k tomu černý perlový náhrdelník, černé náušnice s perlou či perlový náramek. Jak jinak než z černých perel. Skvěle samozřejmě vypadají také perlové šperky v barvě tmavě modré, hnědé, fialové a šedé. Záleží na vašem vkusu.

Máte-li rády šperky v jemnějších barvách, do oka vám určitě padnou perly v bílé či jemně růžové, které jsou svým způsobem i univerzální. To platí i pro designy. K minimalistickému módnímu stylu se hodí vpichovací nebo visací náušnice s perlou, jednořadový náhrdelník i jemný náramek z malých perel. Dostatečný výběr mají však i ženy s více vytříbeným vkusem. Takový outfit vhodně doplní perlový náramek, náušnice s perlou ve tvaru květu lotusu nebo dlouhý perlový náhrdelník. Myslete také ale na prsteny, které v jakémkoli provedení přitáhnou oči ostatních. A vám už nebude scházet naprosto nic.  

Proč perly a nic víc?

Spory módních návrhářů o prvenství v žebříčku nejlepších šperků přicházejí pravidelně s každou novou sezónou. Ať jsou jejich šperky v jakýchkoli designech či z ušlechtilých materiálů, jedno je jisté – dokonalost a eleganci perlových šperků dokáží jen stěží pokořit. Perly zpracované do šperku jsou natolik trendy a po staletí zaběhlou záležitostí, že vládnou nejen světu, ale snad i každé jarní, letní, podzimní a zimní kolekci módních doplňků. Proto jim běžte vstříc i vy.

Doprava zdarma od 2000 Kč

Rychlá doprava, šperky můžete mít už druhý den po objednání.

Kamenná prodejna

Přijďte si vybrat perlový šperk do showroomu v Praze 8 Kobylisích.

Certifikát pravosti

Ke každému nákupu obdržíte certifikát pravosti perel.

Skvělé recenze

Přečtěte si recenze na náš perlový obchod od skutečných zákazníků.