Vítejte na našem webu!

Jsme profesionálové a specialisté na pravé perly a perlové šperky již od roku 2013. Šperky u nás nakoupíte on-line, nebo v kamenné prodejně v Praze. Poraďte se s námi nad výběrem vhodného šperku a my vám dodáme i takový, který zrovna nemáme v on-line nabídce. Nejsme přeprodejce masově vyráběných perlových šperků. U nás si kupujete individualitu, kvalitu, ruční práci a velmi osobní přístup k vašemu požadavku na šperk. Naše šperky nosí ženy i muži z celé evropy, těší se z nich již desetitisíce zákazníků. Staňte se jedním z nich.

Naše historie

Náš zájem pro krásné šperky a kvalitní ruční práci nás zavedl k tomu, že jsme při našich cestách po Asii navštívili řadu perlových farem a špičkových šperkařů. Rozhodli jsme se nabízet pouze kultivované pravé perly a to jak sladkovodní, tak mořské. S dlouholetou zkušeností v oboru jsme se stali jedním z předních prodejců perel v Evropě. 

Naše nabídka

Naše šperky vyrábíme v České republice z perel dovezených převážně z Japonska, Indonésie, Číny a Francouzské Polynésie. Některé námi navržené, ručně zdobené šperky vyrábí naši šperkaři přímo v Asii. Jde o zejména o stříbrné, tepané a jinak zdobené šperky s perlami. Neprodáváme šperky z masové výroby a i ty nejlevnější šperky vybíráme, párujeme a kompletujeme ručně.

Každý šperk od nás je unikátní a dodáme vám k němu certifikát pravosti.

Šperky, které si u nás můžete koupit, nebo objednat: Perlové náhrdelníky, náramky, náušnice, prsteny, přívěsky, sety a soupravy a vzácné a exluzivní perly.

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás důležitý a pro každého najdeme šperk, který bude vhodný právě pro něj. S radostí vám poradíme s výběrem šperků a zohledníme jakýkoli individuální požadavek. Můžeme vám dodat, nebo individuálně dovézt jakékoli perlové šperky i v té nejexkluzivnější kvalitě, kterou málokdo drží skladem. Neváhejte se dotázat i na šperk, který nenajdete v naší on-line nabídce. 

  • Prohlédněte si naši on-line nabídku a nakupte v e-shopu www.buka.cz. Doručujeme opravdu rychle.
  • Navštivte naši prodejnu v Praze, zde si můžete naše šperky prohlédnout a vyzkoušet. Otevírací doba obchodu.
  • Rádi vám poradíme s výběrem vhodného šperku, jak osobně, tak po telefonu. To u nás oceňují hlavně muži.
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků. Podívejte se na jejich recenze na Heurece nebo na našem webu.

Pokud máte zájem o perlový šperk, přijďte si k nám vybrat, ráda Vám pomohu s výběrem.

Pavla Jarmarová - majitelka

Děkujeme, že jste si vybrali právě nás!

Sleva 200 Kč na první nákup |  Nakupte v e-shopu  |  Kontaktujte nás