Jsme rodinná česká firma a již od roku 2013 dovážíme, vyrábíme a prodáváme šperky z pravých perel. Jsme specialisté na perlové šperky. Perly do našich šperků nakupujeme v jihovýchodní Asii (Japonsko, Indonésie, Čína, Vietnam).

V České republice pro Vás vyrábíme perlové nármaky, náhrdelníky, náušnice i prsteny. Některé šperky zi necháváme dělat podle našich návrhů ve smluvních dílnách v Asii (především v Indonésii).

Dovážet a prodávat šperky z jihovýchodní Asie jsem se rozhodli už dávno. Při našich cestách po světě jsme několikrát navštívili celou řadu míst a setkali se se spoustou obdivuhodných lidí. Do Asie se pravidelně vracíme a hledáme tam nejen pohodu a klid, ale i inspiraci pro náš život a podnikání. Právě v Indonésii jsme narazili na velmi zručné umělce a řemeslníky, kteří vytvářejí nádherné šperky. Obdivuhodné je zejména to s jakou precizností ovládají své řemeslo. Výsledkem jsou série šperků, které nás nadchli, rozhodli jsme se proto dovážet je a nabídnout k prodeji.

Od vzniku naší firmy jsme původní eshop pro Českou republiku rozšířili ještě o prodej na Slovensko, do Maďarska, Rumunska Polska a Německa, nyní prodáváme šperky do celého světa. V Praze jsme otevřeli showroom a prodjenu perlových šperků.

Pokud máte zájem o perlový šperk, přijďte si k nám vybrat, ráda Vám pomohu s výběrem.

Pavla Jarmarová - majitelka