Nakupujeme a vyrábíme jen u ověřených dodavatelů a námi kontrolovaných výrobců. Každý nový druh našeho šperku necháváme kontrolovat a certifikovat. Certifikát perly u nás obdržíte ke každém nákupu.

Certifikování kvality perel

V našem eshopu prodáváme pouze prověřené zboží, které máme od nákupu prvotních surovin až po distribuci pod kontrolou.

Certifikát ČGL 

Certifikát ČGL

U každého nově zařazovaného šperku necháváme vyhotovit Certifikát u České gemologické Laboratoře v Ostravě, totéž děláme u námi dovážených šperků namátkově. Tyto certifikáty tedy nevystavujeme ke každému prodávanému šperku a to především z toho důvodu, že by šperky takový certifikát neúměrně prodražil. (Pokud byste však certifikát ČGL chtěli, můžete si ho u nás objednat).

Certifikáty České Gemologické Laboratoře se vystavují ve dvou provedeních velký (viz náhrdelník a náramek) a malý viz prsten a náušnice. Vystavení certifikátu ČGL je zpoplatněno, kontaktujte nás pokud máte o tento certifikát zájem.    

01-certifikat-buka-maly.jpg

Certifikát Buka Jewelry

Jelikož máme díky výše popsaným kontrolám a metodám jistotu v kvalitě námi prodávaného zboží, dodáváme ke každému prodanému šperku vlastní certifikát Buka Jewelry.

Současně je na certifikátu i poučení jak pečovat o šperky. Certifikát Buka Jewelry zasíláme ke každému nákupu a potvrzujeme na něm pravost a kvalitu perel a použitého kovu.

Tento certifikát dodáváme ke každému perlovému šperku.

perlovy-nahrdelnik-akoya-hanadama.jpg

Certifikát Pearl Science Laboratory Tokio Japonsko

Japonský certifikát, který definuje kvalitu perly včetně měření tloušťky perleti, aurora efektu a dalších parametrů.  

Tento certifikát, dodáváme k některým perlám Akoya. Jde zejména o nejvyšší kvalitu japonských perel Akoya: Aurora HANADAMA